بررسی 8 مورد از مهم ترین دلایل استفاده از سیستم امنیتی منزل

بررسی 8 مورد از مهم ترین دلایل استفاده از سیستم امنیتی منزل

داشتن امنیت منزل یا محل کار یکی از اصلی ترین نیاز های انسان امروزی ست. روش های بسیاری برای ایمن نگه داشتن محل زندگی وجود دارد. مثل استفاده از سیستم امنیتی منزل، استفاده از درب ضد سرقت که امروزه در انواع بسیار زیبا و متنوعی رواج یافته مانند درب ضد سرقت cnc که قیمت مناسبی دارد یا درب ضد سرقت برجسته که زیبایی خیره کننده ای دارد و یا حتی درب ضد سرقت لابی! در این مطلب قصد داریم دلایل استفاده از سیستم امنیتی منزل را بررسی نماییم.

8 دلیل اصلی برای استفاده از سیستم امنیتی منزل

8 دلیل اصلی برای استفاده از سیستم امنیتی منزل

به دلیل نصب، مسلح کردن، خلع سلاح کردن، هزینه‌های ماهانه و هشدارهای اشتباه سیستم‌های امنیتی، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا استفاده از سیستم‌های امنیتی منزل دردسر ساز است؟ این سوالی است که باید از خود بپرسید و در موردش فکر کنید، چگونه می‌توانید از اشیا با ارزش خود و عزیزانتان به بهترین شکل ممکن محافظت کنید. یکی از این راه ها استفاده از درب های ضد سرقت است مثل درب ضد سرقت ایرانی!

درباره استفاده از سیستم‌های امنیتی منزل، عوامل زیادی از جمله نحوه سود رسانی سیستم امنیتی به شما و خانواده‌تان وجود دارد که باید آن‌ها را در نظر بگیرید. در ادامه چند دلیل برای استفاده از سیستم‌های امنیتی منزل را بیان می‌کنیم.

۱. از اشیا ارزشمند محافظت می‌کند.

۱. از اشیا ارزشمند محافظت می‌کند.-سیستم امنیتی منزل

البته این اولین مزیتی است که بلافاصله به ذهن اکثر مردم خطور می‌کند. احتمالا همه ما کسانی را می‌شناسیم که به دلیل سرقت از منزلشان، وسایل الکترونیکی، جواهرات یا سایر وسایل ارزشمند خود را از دست داده‌اند. این اتفاق زمانی ناگوارتر می‌شود که موارد سرقت شده جز میراث خانوادگی منحصر به فرد باشد. اگرچه استفاده از گاوصندوق خانگی از وسایل باارزش محافظت می‌کند اما سیستم امنیتی منزل دارای زنگ خطر است و می‌تواند باعث ترس و مانع بسیاری از سارقین احتمالی شود. همچنین در صورت اقدام سارقین برای ورود به منزل، سیستم امنیتی مقامات محلی را مطلع می‌کند.

۲. از ارتکاب جرم جلوگیری می‌کند.

۲. از ارتکاب جرم جلوگیری می‌کند.-سیستم امنیتی منزل

طبق تحقیقات راتگرز در سال ۲۰۰۹، هنگام افزایش تعداد سیستم‌های امنیتی منزل در یک محله، تعداد سرقت‌های مسکونی در آن محله حتی برای کسانی که سیستم امنیتی خود را ندارند نیز کاهش می‌یابد. استفاده از سیستم امنیتی نه تنها از شما محافظت می‌کند، بلکه مانع ارتکاب جرم هم می‌شود و امنیت محله را افزایش می‌دهد.

۳. به شما امکان دسترسی از راه دور به منزلتان را می‌دهد.

۳. به شما امکان دسترسی از راه دور به منزلتان را می‌دهد.-سیستم امنیتی منزل

امروزه سیستم‌های امنیتی مدرن به شما امکان می‌دهند از طریق موبایل از راه دور به منزلتان دسترسی داشته باشید. بسته به ارائه دهنده خدمات، می‌توانید دوربین‌های امنیتی نصب شده در سراسر خانه، ترموستات‌های هوشمند، قفل‌های هوشمند بدون کلید، روشنایی هوشمند و سایر دستگاه‌های هوشمند در هر اتاق از منزلتان را کنترل کنید.

۴. بیمه صاحب خانه را کاهش می‌دهد.

۴. بیمه صاحب خانه را کاهش می‌دهد.-سیستم امنیتی منزل

بله، کاملا درست است که شما باید برای سیستم امنیتی خود ماهیانه هزینه بپردازید اما استفاده از این سیستم در منزل موجب کاهش ۲۰٪ از بیمه صاحب خانه می‌شود. علاوه بر این ویژگی، دسترسی فوری به پلیس و فوریت‌های پزشکی، سیستم هشدار را به گزینه خوبی برای انتخاب تبدیل کرده است.

۵. مشکلات آتش سوزی یا گاز را به شما اطلاع می‌دهد.

۵. مشکلات آتش سوزی یا گاز را به شما اطلاع می‌دهد.-سیستم امنیتی منزل

زمانی که در خانه نیستید اگر هشدارهای دود یا سنسورهای مونوکسید کربن خاموش شوند، این سیستم به شما اطلاع می‌دهد. بسته به ارائه دهنده، حتی می‌توانید آن را به گونه‌ای تنظیم کنید که در موارد اضطراری به مقامات محلی هشدار دهد.

۶. از فرزندانتان محافظت می‌کند.

۶. از فرزندانتان محافظت می‌کند.-سیستم امنیتی منزل

این ویژگی یکی دیگر از مزایای اتوماسیون خانگی است. اگر سر کار هستید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن ارائه دهنده سیستم روی تلفن همراه خود، از طریق آیفون تصویری و سایر دوربین‌های امنیتی آنچه در خانه شما اتفاق می‌افتد را مشاهده کنید. بنابراین در زمانی که در خانه نیستید خواهید دانست که فرزندانتان چه کسانی را دعوت می‌کنند. اگر قفل دیجیتال دارید، می‌توانید قفل آنها را از راه دور باز کنید تا بچه‌ها بعد از مدرسه وارد خانه شوند و دیگر نگران برداشتن کلید خانه یا گم کردن آنها نباشند.

۷. مدیریت برق را بهبود می‌بخشد.

۷. مدیریت برق را بهبود می‌بخشد.-سیستم امنیتی منزل

بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات امنیتی مانند Vivint، به عنوان قسمتی از سیستم‌های امنیتی خود، کالاهای خانگی هوشمند با کیفیت بالا مانند: قفل‌های هوشمند، قفل آژیردار، آیفو‌های تصویری و ترموستات‌های هوشمند را ارائه می‌دهند. با هر دستگاه متصل به اینترنت به راحتی می‌توانید ترموستات را مستقیما کنترل و خاموش کنید. همچنین می‌توانید زمانی که در تعطیلات هستید چراغ‌ها را روشن و خاموش کنید تا سارقان گمان کنند کسی در خانه است.

۸. فضایی آرام برای شما به ارمغان می‌آورد.

۸. فضایی آرام برای شما به ارمغان می‌آورد.-سیستم امنیتی منزل

بزرگ‌ترین مزیت این سیستم‌ها احساس امنیت و راحتی است که به دست می‌آورید. علاوه بر امنیت، اعتماد به نفس به دلیل داشتن امنیت به شما کمک می‌کند تا یک فرد پویا، سالم و متمرکز باشید.

استفاده از یک سیستم امنیتی برای منزل مانند یک لایه دفاعی اضافی در برابر هرگونه مزاحمت‌های بالقوه است. چه خانه را اجاره کنید چه مالک آن باشید، می‌توانید از مزایای سیستم امنیتی بهره‌مند شوید. با مقایسه بهترین سیستم‌های امنیتی منزل، ارائه دهنده مناسبی برای نیازها و اهداف امنیتی خود پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
به کمک احتیاج داری؟
سلام؛
چطور می تونم کمکتون کنم؟